CoffeeIsland - here's your coffee

O nas

WYSPY KAWOWE „COFFEEISLAND” – NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NAJKRÓTSZYM CZASIE

W kreowaniu kawiarni „CoffeeIsland” przyświecał nam jeden główny cel: chcieliśmy stworzyć miejsce, w którym przyrządzane będą kawy najwyższej jakości w jak najkrótszym czasie. Dlatego naszym Gościom oferujemy wyłącznie produkty na wynos w bardzo przystępnych cenach. Znajduje to uznanie wśród mocno zabieganych i bardzo wymagających Klientów odwiedzających kawiarnie „CoffeeIsland”.

Nasza koncepcja serwowania doskonałych kaw na wynos, w miejscach, które do tej pory nie słynęły z dobrej jakości produktów, odniosła duży sukces.

Stworzony przez nas model prowadzenia działalności, który łączy w sobie dobry produkt i umiejętności pracowników, doskonale sprawdza się na rynku. Wyśmienita kawa „CoffeeIsland”, przyrządzana przez doświadczonych baristów, stała się niezwykle cenionym towarem, na który codziennie czeka wielu Klientów.

A usytuowanie wysp kawowych „CoffeeIsland” w miejscach, przez które każdego dnia przewijają się setki osób, często spędzających w nich całe dnie, było strzałem w dziesiątkę. Zainteresowaliśmy naszą ofertą m.in. studentów, lekarzy, pracowników biur, czyli osoby, które – jak mało kto – potrzebują codziennego pobudzenia i pragną kubka prawdziwej kawy, a nie powszechnie dostępnych automatów kawowych. Właśnie takie osoby stały się naszą grupą docelową.

KRÓTKA HISTORIA „COFFEEISLAND”

Pierwsza kawiarenka „CoffeeIsland” powstała w 2013 roku na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Na powierzchni niecałych 6m2 zdołaliśmy stworzyć miejsce, które stało się prawdziwą wizytówką uczelni i chętnie odwiedzanym punktem spotkań. W ciągu roku od rozpoczęcia działalności udało nam się zgromadzić grupę stałych Klientów, którzy każdego dnia odwiedzają nas w drodze na zajęcia. Są wśród nich zarówno studenci, jak i pracownicy wydziału – wszyscy urzeczeni atmosferą kawiarni „CoffeeIsland”.

Już pół roku po otwarciu kawiarni na Eksocu zdecydowaliśmy się stworzyć drugi punkt. Nasza kawa zagościła na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, dokładnie w nowoczesnym Centrum Dydaktycznym. Doświadczenie zdobyte przy prowadzeniu pierwszej kawiarenki pozwoliło nam jeszcze lepiej dostosować ofertę do potrzeb i oczekiwań Klientów. Druga kawiarnia „CoffeeIsland” również zyskała uznanie w oczach odwiedzających nas codziennie Gości.

W 2014 roku powstała kolejna kawiarnia. Tym razem „CoffeeIsland” zagościło na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Studenci WPiA od pierwszego dnia zakochali się w naszej kawie, a co najważniejsze, chętnie do nas wracają. Staliśmy się też bardziej rozpoznawalną marką wśród tych, którzy studiowali zarówno na Eksocu, jak i na WPiA.

W 2015 roku otworzyliśmy dwie kolejne kawiarnie – w szpitalu przy ul. Pomorskiej oraz na Wydziale Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej. Docieramy z doskonałą kawą „CoffeeIsland” w nowe miejsca, a grono naszych zadowolonych Klientów wzrasta.

MIEJSCE, DO KTÓREGO CHĘTNIE SIĘ WRACA

Dzięki konsekwencji w działaniu udało nam się stworzyć rozpoznawalną na lokalnym rynku markę. Poprzez serwowanie kawy doskonałej jakości, przy zachowaniu najwyższych standardów obsługi, dotarliśmy do wielu Klientów i na stałe zagościliśmy w ich świadomości. Dla naszych Gości kawiarnia „CoffeeIsland” jest miejscem, do którego naprawdę warto wracać każdego dnia.