CoffeeIsland - here's your coffee

Nasze kawy

CO KRYJE SIĘ ZA NIEPOWTARZALNYM SMAKIEM KAW COFFEEISLAND?

To znakomita mieszanka Two Beans by CoffeeIsland. Tworzy ją połączenie dwóch gatunków kawy: brazylijskiej arabiki, zaliczanej do najlepszych w swojej klasie kaw, z niewielką (20%) domieszką indyjskiej robusty, która charakteryzuje się niską kwaskowatością, czekoladową słodyczą i korzenno-orzechową nutą, dodającą kawie mocy i charakteru.

Two Beans by CoffeeIsland to urzekająca harmonia smaków, która podbija serca Klientów naszych kawiarni.

BOGATA OFERTA SMAKÓW

Sukcesy, jakie odnoszą nasze kawiarnie przekonały nas, że to, co robimy, znajduje uznanie wśród naszych Gości. Skłoniło nas to do eksperymentowania z kawą. Zaczęliśmy tworzyć różnego rodzaju niepowtarzalne połączenia. Począwszy od White Coconut Mocha, będącego mieszanką białej czekolady i kokosu, poprzez Latte Creme Brulee, czyli pyszny deser w formie kawy – hit ostatniej zimy – a skończywszy na odważnym połączeniu klasycznej latte z syropem mango, które zachwyciło nawet najbardziej konserwatywnych miłośników kawy.

Ogromna różnorodność serwowanych przez nas kaw jest naszym wielkim atutem. Trafiamy bowiem w mocno zróżnicowane gusta naszych Klientów – poczynając od miłośników klasycznego espresso, a kończąc na tych, którzy lubią odkrywać nowe smaki. Dzięki niezwykle bogatej ofercie kaw smakowych docieramy nawet do tych osób, które do tej pory nie przepadały za kawą. Dzięki nam zmieniły jednak swoje nastawienie i teraz nie wyobrażają sobie dnia bez kubka kawy „CoffeeIsland”.

NASZA FILOZOFIA KAWY

Podstawą działania wysp kawowych „CoffeeIsland” jest odpowiednie podejście do kawy. Liczy się tutaj nie tylko wybór odpowiedniego produktu (korzystamy z własnej mieszanki Two Beans by CoffeeIsland, będącej połączeniem arabiki i robusty), ale także sposób wypalania ziaren. O najwyższą jakość naszej kawy dbają specjaliści z „Quba Cafe” – łódzkiej palarni kawy o uznanej marce.

Dobrze dobrana kawa to jednak dopiero początek sukcesu. Niezwykle istotne jest także odpowiednie jej podawanie. To właśnie w nim tkwi cały sekret. Mimo że wyspy kawowe „CoffeeIsland” to typowa, szybko serwowana kawa na wynos, to sposób, w jaki ją podajemy jest naprawdę wyjątkowy. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów. Dzięki nim nasz Klient, pijąc kawę „CoffeeIsland” – pomimo pośpiechu i zabiegania – może poczuć się jak w ekskluzywnej kawiarni.

Odpowiednie podejście do kawy i właściwego jej serwowania jest tym, co wyróżnia nas spośród innych tego typu miejsc i co stanowi sens całego przedsięwzięcia, jakim są kawiarnie „CoffeeIsland”.